Bellona televizyon ünitesi modelleri ve fiyatları,televizyon üniteleri,2013 televizyon ünite modelleri,bellona 2013 televizyon ünitesi modelleri,bellona uygun televizyon ünitesi modelleri,2013 bellona ünite modelleri ,bellona ünite modelleri 2013

Yenilenen yaşama, teknolojiye, dekorlara ayak uydurmak herkesin mutlak çabasıdır. Bu yenilenme ve değişim ile birlikte hayatımıza giren televizyon üniteleri, artık evlerin vazgeçilmez bir ürünüdür. Hem yer kazandırmaya formatlanmış tasarımı, hem kullanışlılığı, hem de görsel tasarımı ile adeta evlerin değişmezidir. Bellona firması da yenilikler karşısında geri kalmayarak televizyon ünitesi modellerini, siz değerli kullanıcılarına sunmakta. Birbirinden şık ve estetik bu Bellona televizyon ünitesi modelleri, evlerinde yeniliği yakından hissetmek isteyenler için vazgeçilmez.
13 farklı tasarım, Bellona televizyon ünitesi modelleri arasında yer almakta. Korkunuz, aradığınız ürünü bulamamakla ilgili ise eğer Bellona ile bu korkunuzu atlatabilirsiniz. Bol ürün çeşidi ile görücüye çıkan Bellona televizyon üniteleri, her zevke uygun. Modern, klasik, sade veya gösterişli...


Tanıtımını yapacağımız ilk Bellona televizyon ünitesi, Cordoba adlı bu üründür. Yenilikçi ve modern tasarım izlerini ilk andan itibaren hissetmek mümkün. Krem ve ahşabın bu şık birlikteliğini evinize taşımayı düşünüyorsanız, 960 TL civarındaki ürün fiyatını gözden çıkartmalısınız.

Bol bol raf sunan Bellona İmaj duvar ünitesi aksesuarlarınızı, kitaplarınızı yerleştirmek için ideal bir ürün. 1623 TL ürün fiyatıdır.

Bellona televizyon ünitesi modelleri arasında yer alan Victoria isimli bu ürün, yeni sezon tasarımlardan biridir. Klasik çizgilerin hakim olduğu bu benzersiz şıklığa 1524 TL gibi bir fiyatla ulaşabilirsiniz.


Real isimli yukarıda yer alan televizyon ünitesi, hem ceviz ve krem, hem de siyah ve beyaz renk seçeneği ile Bellona mağazalarında sizi beklemekte. 1776 TL bu duvar ünitesinin fiyatıdır.


Parlak yüzeyli, şık aydınlatmalı, gizli televizyon panelli bu duvar ünitesi 2189 TL gibi bir fiyatla karşınıza çıkmaktadır. Vivaldi isimli bu ürün, evinize modernlik katacak


Monet televizyon ünitesi 666 TL fiyatla Bellona mağazalarında...


Beyaz ve desenli derinin birlikteliği, gizli aydınlatması ile beğeni toplayan Modena televizyon ünitesi 1150 TL fiyatı ile sizleri beklemektedir.

Geniş kullanım alanı sunan, gizli raf aydınlatmalı bu şık televizyon ünitesi ise 1202 TL gibi bir fiyatla satıştadır. Anatolya televizyon ünitesi Bellona bünyesinde barınmakta.