anı defteri yazı örnekleri 2013,anı defteri yazıları,anı defterine yazılacak en güzel yazılar,hatıra defteri için hazır yazılar,hatıra defteri yazıları,hatıra yazı örnekleri,hatıra defteri sözleri,evlilik anı defterine yazılabilecek sözlerHatıra defterine yazılabilecek sözler:

Canım arkadaşım, iyi kötü günlerimiz oldu.. Ama her zaman kalbimde olacaksın.. Bu yazıyı fazla uzun tutamadım, çünkü seninle vedalaşmak istemiyorum.. Her zaman görüşmek ümidiyle..

Hayatımda tanıdığım en iyi birkaç insandan birisin. İrtibatı koparmayalım sevgili dostum. Senin gibi dost bulmak kolay değil bu devirde.

İyi ki seni tanımışım.. Başka söze gerek yok...

Hayatımda tanıdığım en mükemmel insanlardan birisin. Hiç değişme olur mu..Evlilik anı defterine yazılabilecek sözler:

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe
içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle... Elleriniz
birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça
çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve
kutsallaştırdığınız sevginiz hep çogalsın!
Mutluluklar...
Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu
adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve
mutlu olmanız dileğimle...
Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan
dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar...
Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın...
Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.
Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.
Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle... Mutluluklar!
Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim…
Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim... Mutluluklar…
Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle... Mutluluklar!